Nieruchomości Szczecin

Nieruchomości Szczecin

W naszej bazie nieruchomości Szczecin znajdują się mieszkania, domy, grunty każdego typu, formatu i powierzchni. Kontaktując się z naszą agencją nieruchomości, każdy może szybko rozwiązać swój problem mieszkaniowy. Od dawna świadczymy usługi w zakresie nieruchomości dla osób prawnych i osób fizycznych w kluczowych segmentach rynku: kupno i sprzedaż mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym, wynajem, a także zajmujemy się nieruchomościami komercyjnymi.

Usługi świadczone przez agencję nieruchomości w Szczecinie

Świadczymy usługi w zakresie wynajmu i sprzedaży nieruchomości we wszystkich segmentach. Z pomocą naszych specjalistów możesz kupić luksusowe nieruchomości w Szczecinie i regionie a także kupić mieszkania klasy ekonomicznej. W naszej bazie zawierającej ogromną liczbę ofert znajdują się zarówno ekskluzywne apartamenty, jak i duża liczba mieszkań wszystkich kategorii. Specjaliści pomogą Ci wybrać najlepszą opcję i sfinalizować transakcję kupna i sprzedaży nieruchomości rzetelnie i szybko. Nasz agencja zajmuje się profesjonalną obsługą prawną transakcji na rynku nieruchomości.

Sprzedaj mieszkanie za pośrednictwem agencji nieruchomości w Szczecinie

Sprzedaż mieszkania staje się w wielu przypadkach wyjściem, pomagającym rozwiązać istniejące problemy. Najważniejsze to skontaktować się z rzetelną firmą zajmującą się obrotem nieruchomościami, która pomoże szybko sprzedać nieruchomość na najkorzystniejszych warunkach. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu takich transakcji a nasi klienci mają możliwość otrzymania wartości rynkowej obiektu. Oczywiście każdorazowo okres sprzedaży oraz koszt mieszkania są uzgadniany z klientem. Odpowiedzialność jest gwarancją rzetelności naszej agencji nieruchomości w Szczecinie.

Zobacz oferty:

Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach sprzedaży. Od bezpłatnej konsultacji do udanej transakcji, pamiętaj, że pośrednik od nieruchomości w Szczecinie jest stale dostępny. Rozumiemy, jak ważne jest, aby nie opóźniać etapu sprzedaży. Jednocześnie poszukujemy kupca, sprawdzamy dokumenty, przygotowujemy umowę i wiele więcej. Osoby postronne nie będą wiedziały, że sprzedajesz nieruchomość. Zapewniamy całkowitą poufność transakcji. Zainteresowanych nabywców znajdziemy w możliwie najkrótszym czasie. Zapewniamy ekspertyzę wartości nieruchomości na sprzedaż.

Zwracając się do nas, otrzymujesz:

   • Ekspercka wycena wartości rynkowej Twojej nieruchomości w Szczecinie.
   • Specjalista ds. wyceny przyjedzie w dogodnym dla Ciebie terminie.
   • Nasi eksperci ocenią Twój dom, biorąc pod uwagę wiele czynników (lokalizacja, powierzchnia, stan, infrastruktura terenu, rok budowy i wiele innych).
   • Nasz personel przygotuje wszystkie niezbędne materiały do reklamy Twojej nieruchomości.
   • Od pierwszego dnia współpracy zaczynamy zbierać i przygotowywać dokumenty do transakcji.
   • Udzielamy rekomendacji, jak zwiększyć atrakcyjność mieszkania dla kupujących.
   • Pokazy nieruchomości są uzgadniane z wyprzedzeniem i odbywają się wyłącznie w obecności naszego pracownika.

Zespół pracujący dla Ciebie:

   • Pośrednik wykona wstępną wycenę Twojej nieruchomości.
   • Pomoże ustalić cenę, doradzi w przygotowaniu przedsprzedażowym.
   • Zbierze wszystkie niezbędne materiały, aby rozpocząć kampanię reklamową.
   • Odbiera telefony od potencjalnych nabywców i negocjuje.
   • W razie potrzeby udziela wskazówek i porad.
   • Kontroluje prawną czystość transakcji.

Wynajem nieruchomości w Szczecinie

Nieruchomości Szczecin
Nieruchomości Szczecin

Wynajem nieruchomości w Szczecinie jest jedną z działalności naszej agencji. Pomagamy klientom w wynajmie obiektów mieszkaniowych i komercyjnych. Dzięki profesjonalizmowi pośredników w obrocie nieruchomościami, wprowadzeniu najnowszych technologii oraz zgromadzonemu doświadczeniu w tej dziedzinie działalności, możemy zagwarantować naszym klientom osiągnięcie pożądanego rezultatu na dogodnych warunkach i w optymalnych ramach czasowych. Powierzając nam realizację umowy, każdy może mieć całkowitą pewność bezpieczeństwa zawieranej transakcji i jej pełnej zgodności z obowiązującym prawem. Regularnie monitorujemy ramy prawne i szybko reagujemy na wszelkie zmiany, które w nim zaszły.

Realizacja wynajmu nieruchomości w Szczecinie za naszym pośrednictwem to możliwość wyboru odpowiednich obiektów z najbogatszej i codziennie uzupełnianej bazy. Każdy ze specjalistów agencji jest przeszkolony w obrocie nieruchomościami, dzięki czemu może zapewnić wykwalifikowaną pomoc na wszystkich etapach transakcji.

Jakie są zalety wynajmu nieruchomości w Szczecinie za pośrednictwem agencji?

Każdemu z naszych klientów zapewniamy:

   • Pełna obsługa prawna transakcji (wszelkie niezbędne dokumenty sporządzane są przez wyspecjalizowanych pośredników agencji). Twoje interesy są chronione przez prawników firmy.
   • Indywidualne podejście przy wyborze odpowiednich nieruchomości w Szczecinie.
   • Wsparcie doradcze ekspertów polskiego rynku nieruchomości.

Wszystko to pozwala w jak najkrótszym czasie wynająć nieruchomość mieszkalną lub komercyjną. Wygodna wyszukiwarka ułatwia znalezienie obiektów odpowiednich dla wszystkich parametrów. Technologie przeprowadzania transakcji na rynku wynajmu są dobrze przetestowane, każdy ekspert ma doświadczenie zawodowe. Wynajmujemy szybko, posiadamy rozbudowaną bazę klientów, aktualne umowy na obsługę korporacyjną dla firm polskich i zagranicznych. W naszej ofercie znajdziesz lokale na wynajem do prowadzenia działalności gospodarczej: handlowej, usługowej, biura, gastronomicznej itp. Znajdziemy dla Ciebie nieruchomość pod wynajem o potrzebnej powierzchni, która może znajdować się w istniejących już osiedlach lub dopiero budowanych. Udzielamy wsparcia podczas podejmowania decyzji i nadzorujemy przebieg transakcji.